DC ŽILINA – DC FOREVER PÚCHOV (29.11.2015)

Kategória: Novinky a články Uverejnené 03. december 2015
Napísal: Dušan Gráč Prečítané: 877x

Dňa 29.11.2015 sme v druhom zápase sezóny privítali na domácej pôde v Kolkárni Tulák, DC Forever Púchov, ktorí v prvom zápase na rozdiel od nás porazili DC TOI TOI DIXI Bratislava. Hostia prišli v zostave, Jaroslav Mrenica - kapitán, Patrik Pápež, Milan Gažo, Jozef Kvasnička, František Vranka, Peter Rárik a Marcel Luhový . V prvom zápase prehral Tomáš Adam s Jozefom Kvasničkom 1:2, Zbyslav ,,pooslávenec“ Banas prehral 0:2 s výborne hrajúcim Jarom Mrenicom, Stano Repáň prehral Milanom Gažom 1:2 a Maťo ,,oslávenec“ Chládecký porazil Patrik Pápeža 2:0. Po prvej štvrtine sme prehrávali 1:3. V druhej štvrtine Tomáš Adam porazil striedajúceho Marcela Luhového 2:1, Zbyslav Banas prehral 0:2 s Milanom Gažom, Stano Repáň prehral s Jarom Mrenicom 1:2 a Maťo Chládecký opäť zahral výborne a svoj zápas s Jozefom Kvasničkom vyhral 2:0. Po prvej polovici sme prehrávali 3:5, čo nám dávalo ešte reálnu nádej na víťazstvo pri najhoršom na remízu. Bohužiaľ striedajúci Pišta Garaj prehral s Jarom Mrenicom 0:2 a taktiež striedajúci Pišta Švec prehral svoj zápas 0:2 s Jozefom Kvasničkom, čo pre náš tým bolo viac ako zlé. Našťastie Stano Repáň vyhral s Marcelom Luhovým 2:0 a Maťo Chládecký opäť vyhral 2:0, tento raz s Milanom Gažom. Pred poslednou štvrtinou sme stále prehrávali a to 5:7, čo nám dávalo ešte akú takú nádej na dobrý výsledok. V poslednej štvrtine bohužiaľ Pišta Garaj prehral s Milanom Gažom 0:2, Pišta Švec prehral s Petrom Rárikom 1:2 a do tretice prehral aj Stano Repáň s Ferom Vrankom 1:2. Jediný úspešný v tejto štvrtine, kde sme to mohli zlomiť bol Maťo Chládecký, ktorý porazil Jara Mrenicu 2:0. Bohužiaľ, tento deň bol pre nás ,,blbec“ a celý zápas sme prehrali. Na víťazstvo potrebujem viac ako len jedného hráča, nanešťastie v tento deň jediný, kto môže byť spokojný a jediný s kým môžeme byť spokojný je Maťo Chládecký, ktorý nielenže neprehral ani zápas ale neprehral ani leg a keby bol lepšie zatváral mal by za sebou zopár vynikajúcich kôl. DC Žilina – DC Forever Púchov 6:10 . Ako hrali naši hráči: Matej Chládecký 4 zápasy/4b. (bez straty legu), Stano Repáň 4z./1b., Adam Tomáš 2z./1b., Zbyslav Banas 2z./0b. Štefan Švec 2z./0b., Štefan Garaj 2z./0b.

Najbližšie zápasy: DC KNV Nováky - DC Žilina,       13.12.2015 o 11:00 hod.

                          DC Kondor Prievidza - DC Žilina, 13.12.2015 o 14:00 hod.